ILLOWA YOUTH SOCCER

Schedule
Saturday, August 24th, 2019
12:00 PM #6975285 FC America Bettendorf Bettendorf 7 map
Sterling United Warriors 10b
1:30 PM #6975287 BSA Tornadoes Bettendorf Bettendorf 7 map
NSSC 2010 Boys Black
1:30 PM #6975286 NSSC 2010 Boys Scarlet Bettendorf Bettendorf 3A map
BSA Dynamo Blue
Sunday, August 25th, 2019
10:30 AM #6975288 Nido Aguila Quad Cities Bettendorf Bettendorf 3A map
BSA Dynamo Blue
1:30 PM #6975289 FC America Bettendorf Bettendorf 7 map
NSSC 2010 Boys Black
1:30 PM #6975290 BSA Dynamo Blue Bettendorf Bettendorf 3A map
Sterling United Warriors 10b
Saturday, August 31st, 2019
10:30 AM #6975291 BSA Dynamo Black Bettendorf Bettendorf 7 map
Pearl City Soccer Club U10 Boys
12:00 PM #6975292 BSA Tornadoes Moline Moline 3a map
FC America
Sunday, September 1st, 2019
3:00 PM #6975293 NSSC 2010 Boys Scarlet Moline Moline 3a map
FC America
Saturday, September 7th, 2019
12:00 PM #6975296 QC Strikers U10 Boys Volt East Moline East Moline 9 map
GSC 2010 Boys Green
12:00 PM #6975294 Pearl City Soccer Club U10 Boys Moline Moline 3b map
GSC 2010 Boys White
12:00 PM #6975297 CUSC Kings U9/10 Moline Moline 3a map
North Scott 9U- Red
12:00 PM #6975295 NSSC 2010 Boys Scarlet East Moline East Moline 7 map
CUSC Kings U10
1:30 PM #6975298 QC Strikers U10 Boys Volt East Moline East Moline 7 map
NSSC 2010 Boys Scarlet
3:00 PM #6975299 BSA Dynamo Black Bettendorf Bettendorf 3A map
NSSC 2010 Boys Black
Sunday, September 8th, 2019
12:00 PM #6975300 Nido Aguila Quad Cities Bettendorf Bettendorf 7 map
CUSC Kings U10
12:00 PM #6975301 3 NSSC 2010 Boys Black Dubuque Dubuque 1A map
2 Key City u10 Boys
12:00 PM #6975302 GSC 2010 Boys White Bettendorf Bettendorf 3A map
BSA Dynamo Black
1:30 PM #6975303 BSA Dynamo Blue Bettendorf Bettendorf 3A map
GSC 2010 Boys Green
Saturday, September 14th, 2019
10:30 AM #6975304 NSSC 2010 Boys Black Bettendorf Bettendorf 7 map
GSC 2010 Boys White
12:00 PM #6975307 FC America East Moline East Moline 8 map
BSA Dynamo Black
12:00 PM #6975305 BSA Dynamo Blue Bettendorf Bettendorf 4B map
Pearl City Soccer Club U10 Boys
12:00 PM #6975306 Nido Aguila Quad Cities - White East Moline East Moline 7 map
CUSC Kings U9/10
1:30 PM #6975308 NSSC 2010 Boys Black Bettendorf Bettendorf 4B map
GSC 2010 Boys Green
3:00 PM #6975310 FC America East Moline East Moline 7 map
BSA Dynamo Blue
3:00 PM #6975309 NSSC 2010 Boys Scarlet Bettendorf Bettendorf 4B map
Pearl City Soccer Club U10 Boys
Sunday, September 15th, 2019
10:30 AM #6975312 QC Strikers U10 Boys Volt Galesburg Galesburg 3 map
FCG u10B
10:30 AM #6975311 QC Strikers Fire U10 Boys Bettendorf Bettendorf 3A map
BSA Dynamo Blue
12:00 PM #6975315 FC America East Moline East Moline 9 map
Nido Aguila Quad Cities
12:00 PM #6975313 BSA Dynamo Black Bettendorf Bettendorf 3A map
CUSC Kings U10
12:00 PM #6975314 QC Strikers U10 Boys Volt Galesburg Galesburg 3 map
FCG u10B
3:00 PM #6975316 Nido Aguila Quad Cities Geneseo Geneseo 5 map
GSC 2010 Boys Green
Saturday, September 21st, 2019
1:30 PM #6975317 NSSC 2010 Boys Scarlet Dubuque Dubuque 1B map
Key City u10 Boys
3:00 PM #6975318 FC America Dubuque Dubuque 1A map
Key City u10 Boys
Sunday, September 22nd, 2019
12:00 PM #6975319 QC Strikers Fire U10 Boys Bettendorf Bettendorf 4B map
CUSC Kings U9/10
Saturday, September 28th, 2019
12:00 PM #6975323 BSA Dynamo Black East Moline East Moline 8 map
GSC 2010 Boys Green
Sunday, September 29th, 2019
12:00 PM #6975324 BSA Tornadoes Bettendorf Bettendorf 3A map
CUSC Kings U9/10
1:30 PM #6975326 FCG u10B Geneseo Geneseo 5 map
GSC 2010 Boys Green
1:30 PM #6975325 CUSC Kings U10 Bettendorf Bettendorf 3A map
BSA Tornadoes
3:00 PM #6975327 FCG u10B Geneseo Geneseo 5 map
GSC 2010 Boys White
Saturday, October 5th, 2019
12:00 PM #6975328 NSSC 2010 Boys Black Bettendorf Bettendorf 4B map
Sterling United Warriors 10b
1:30 PM #6975329 BSA Dynamo Black Bettendorf Bettendorf 7 map
NSSC 2010 Boys Scarlet
1:30 PM #6975321 FCG u10B Moline Moline 3b map
FC America
3:00 PM #6975330 GSC 2010 Boys White Bettendorf Bettendorf 4B map
CUSC Kings U10
3:00 PM #6975320 QC Strikers U10 Boys Volt Bettendorf Bettendorf 7 map
CUSC Kings U9/10
4:30 PM #6975332 BSA Tornadoes Bettendorf Bettendorf 3A map
NSSC 2010 Boys Scarlet
4:30 PM #6975331 GSC 2010 Boys Green Bettendorf Bettendorf 4B map
CUSC Kings U9/10
Sunday, October 6th, 2019
10:30 AM #6975333 BSA Tornadoes Bettendorf Bettendorf 3A map
Key City u10 Boys
12:00 PM #6975335 GSC 2010 Boys White Bettendorf Bettendorf 4B map
Key City u10 Boys
12:00 PM #6975334 7 FCG u10B Galesburg Galesburg 3 map
2 Nido Aguila Quad Cities
12:00 PM #6975336 QC Strikers Fire U10 Boys Moline Moline 3a map
CUSC Kings U10
12:00 PM #6975337 BSA Dynamo Black Sterling Sterling 3 map
Sterling United Warriors 10b
1:30 PM #6975339 QC Strikers Fire U10 Boys Moline Moline 3a map
CUSC Kings U10
1:30 PM #6975338 BSA Tornadoes Bettendorf Bettendorf 3A map
GSC 2010 Boys Green
4:30 PM #6975340 Nido Aguila Quad Cities East Moline East Moline 7 map
QC Strikers U10 Boys Volt
Saturday, October 12th, 2019
12:00 PM #6975341 Key City u10 Boys Dubuque Dubuque 1A map
QC Strikers Fire U10 Boys
1:30 PM #6975342 Key City u10 Boys Dubuque Dubuque 1A map
QC Strikers Fire U10 Boys
Saturday, October 26th, 2019
10:30 AM #6975343 QC Strikers U10 Boys Volt Bettendorf Bettendorf 4B map
BSA Tornadoes
12:00 PM #6975344 BSA Dynamo Black Bettendorf Bettendorf 3A map
FCG u10B
12:00 PM #6975345 NSSC 2010 Boys Scarlet East Moline East Moline 9 map
GSC 2010 Boys Green
1:30 PM #6975346 FCG u10B Bettendorf Bettendorf 4B map
BSA Dynamo Blue
Sunday, October 27th, 2019
12:00 PM #6975347 Nido Aguila Quad Cities East Moline East Moline 9 map
BSA Dynamo Black
1:30 PM #6975322 NSSC 2010 Boys Scarlet East Moline East Moline 7 map
FCG u10B
3:00 PM #6975348 Nido Aguila Quad Cities East Moline East Moline 7 map
NSSC 2010 Boys Scarlet